KEÇİÖREN SIHHİ TESİSAT

Keçiören Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz

Keçiören Sıhhi Tesisat

Keçiören Sıhhi Tesisat hizmetlerimiz; Sıhhi tesisat kapsamına giren tüm sistemleri kapsamaktadır.  Evinizdeki soğuk su veya gider sistemleri eski metal borularla döşeliyse değiştirmenizi öneriyoruz. Bütçenizi ayarlayana kadar en azından bir sıhhi tesisat sistem muayenesi yaptırarak gizli su sızıntısı – su kaçağı olup olmadığını öğrenmenizi tavsiye ederiz. Aksi halde zaman için büyüyen ve gözle görünür hale gelen su sızıntılarını parça parça yaptırıp daha fazla masraf etmenize sebep olacaktır. 

Ek olark sıfır bina tesisat döşemesinden, evinizdeki her türlü sıhhi tesisat işlerine büyük küçük demeden geliyoruz. Biz hizmet sektörüyüz ve sizlere hizmet için varız. 

Keçiören Petek Temizleme

Keçiören petek temizleme hizmetlerimizde evinizi kirletmeden banyodaki havlupan veya petekten bağlantı yaparak tüm sistemi motorlu sistemimiz ve ithal kimyasallarımız ile temizliyoruz. Bu temizlik sırasında akan balçıklı siyah suyu doğrudan klozet veya lavaboya vererek temiz iş çıkarıyoruz. 

Keçiören Kanal Açma- Keçiören Gider Açma

Keçiören kanal açma  – Keçiören gider açma hizmetimizde kameralı klavuz sistem ile önce gider tıkanıklığının nerede ve ne boyutta olduğunu tespit ediyoruz. Böylece en az zaman ve en az masraf ile sizi bu olumsuz durumdan kurtarıyoruz. Keçiören kanal tıkanıklığı açma konusunda hızlı ve kesin çözüm için doğru siteyi buldunuz

Keçiören Su Sızıntısı - Keçiören Su Kaçağı Tespiti

Keçiören su sızıntısı – Keçiören su kaçağı tespitinde çift teyit yönetimi ile noktasal su kaçak tespiti yapıyoruz. Hem termal kamera hem de dinleme cihazı ile su kaçağını noktasal olarak tespit edip kırılabilecek en az yeri kırarak sorunu gideriyoruz.