Yenimahalle Sıhhi Tesisat

Yenimahalle Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz

Yenimahalle Sıhhi Tesisat

Yenimahalle Sıhhi Tesisat hizmetlerimiz; Sıhhi tesisat kapsamına giren tüm sistemleri kapsamaktadır.  Evinizdeki soğuk su veya gider sistemleri eski metal borularla döşeliyse değiştirmenizi öneriyoruz. Bütçenizi ayarlayana kadar en azından bir sıhhi tesisat sistem muayenesi yaptırarak gizli su sızıntısısu kaçağı olup olmadığını öğrenmenizi tavsiye ederiz. Aksi halde zaman için büyüyen ve gözle görünür hale gelen su sızıntılarını parça parça yaptırıp daha fazla masraf etmenize sebep olacaktır. 

Ek olark sıfır bina tesisat döşemesinden, evinizdeki her türlü sıhhi tesisat işlerine büyük küçük demeden geliyoruz. Biz hizmet sektörüyüz ve sizlere hizmet için varız. 

Yenimahalle Petek Temizleme

Yenimahalle petek temizleme hizmetlerimizde evinizi kirletmeden banyodaki havlupan veya petekten bağlantı yaparak tüm sistemi motorlu sistemimiz ve ithal kimyasallarımız ile temizliyoruz. Bu temizlik sırasında akan balçıklı siyah suyu doğrudan klozet veya lavaboya vererek temiz iş çıkarıyoruz. 

Yenimahalle Kanal Açma- Yenimahalle Gider Açma

Yenimahalle kanal açma Yenimahalle gider açma hizmetimizde kameralı klavuz sistem ile önce gider tıkanıklığının nerede ve ne boyutta olduğunu tespit ediyoruz. Böylece en az zaman ve en az masraf ile sizi bu olumsuz durumdan kurtarıyoruz. Yenimahalle kanal tıkanıklığı açma konusunda hızlı ve kesin çözüm için doğru siteyi buldunuz.  

Yenimahalle Su Sızıntısı - Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti

Yenimahalle su sızıntısıYenimahalle su kaçağı tespitinde çift teyit yönetmi ile noktasal su kaçak tespiti yapıyoruz. Hem termal kamera hemde dinleme cihazı ile su kaçağını noktasal olarak tespit edip kırılabilecek en az yeri kırarak sorunu gideriyoruz.