Demetevler Sıhhi Tesisat

Demetevler Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz

Demetevler Sıhhi Tesisat

Demetevler sıhhi tesiat hizmetlerimiz sıhhi tesisat kapsamına giren tüm alanları kapsamaktadır. Bir apartmanın, dairenin veya herhangi bir gayri menulün tesisat sistemini döşediğimiz gibi, eski su tesiatlarını da değiştiriyor, bozulan musluklarınızı da tamir ediyoruz. Biz hizmet için varız ve işin büyüğü küçüğü yoktur. Bir su kaçağı sizin için çok büyük sorundur bunun bilinciyle her türlü sıhhi tesisat sorununuzda yanınızda olmaya kararlıyız. 

Demetevler Petek Temizleme

Demetevler petek temizleme hizmtimide ithal Alman temizlik kimysalları ile derinlemesine petek temizliği yapıyor ve maksimum verim ile ısınmanızı sağlıyoruz. Ülkemiz cari açık sorunlarının en başında enerji kalemi gelmektedir. Bu açıdan bakıldığında petek temizleme aslında hem sizin hem ülkemizin ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Ülke çapında on milyonlarca dairenin petek temizliği yaptırarak ısı verimini en az yüzde %30 arttırdığı hesap edildiğinde ortaya ciddi bir rakam çıkacaktır. Demet petek temizleme işinde binlerce memnun müşterimizle gurur duyuyoruz.

Demetevler Kanal Açma ve Gider Açma

Demetevler kanal açma ve Demet gider açma hizmetlerimizde kameralı sistemler kullanarak tıkanıklığın tam yerini ve boyutunu görerek en az maliyet ve en az zaman ile sizi bu kötü sorundan kurtarıyoruz. Demetevler gibi eski evlerin çok olduğu semtlerde kanal tıkanıklğı ve gider tıkanıklığı sorunlarına hızlı ve güvenli çözüm için bizi arayın. 

Demetevlerl Su Kaçağı ve Su Sızıntı Tespiti

Demetevler su kaçağı ve Demet su sızıntı tespiti konusunda doğru adresitesiniz. Son model termal kamera ve dinleme cihazlarımız ile su sızıntısı ve su kaçağını notasal olarak tespit ediyoruz. Demet gibi eski mahallelerde su sızıntısı, su kaçağı işlerinizi en az hasar, en az zaman ve minimum masaf ile çözüyoruz.