Ankara Su Kaçağı Tespiti

Ankara Su Kaçağı, Ankara Su Sızıntı Tespiti

Ankara su kaçağı-su sızıntı tespitinde hem termal kamera ve gerektiğinde hem de dinleme cihazı ile teyit ederek noktasal su kaçağı tespiti yapıyoruz. Ankara’da su kaçağı ve su sızıntısı hem temiz su için hem de atık su için çok karşılaşılan bir sorundur. Çünkü eski evlerde sıhhi tesisat  ve atık su – gider tesisatı için kullanılan metal borular zamanla korozyona uğramakta ve paslanmakta ve çürümektedir.

Ankara noktasal su kaçağı tespiti sizin zaman, para ve hasar olarak minimum maliyetle su kaçağı sorunununuzun düzelmesine olanak tanımaktadır. 

Bunların yanı sıra farkında olunmayan iğne ucu su sızıntıları hem orta ve uzun vadede mülkünüze zarar vermekte, hem de sızdıran klozetler, damlayan musluklar ile beraber düşünüldüğünde onbinlerce evde yüzbinlerce metreküp su boşa gitmektedir. Bu bakımdan hem kendi mülkünüzün sağlığı, hem dünyada milyonlarca insanın ulaşamadığı temiz suyun korunması adına sıhhi tesisatınızda bir kez de olsa su sızıntısı- su kaçağı muayenesi yaptırmanızı öneriyoruz. Bunu tüm apartman olarak yaptırdığınızda oldukça hesaplı fiyatlara yapıyoruz.